Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie rowerzystki

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowy poranek w Łomży. Przy ul. Poznańskiej tir potrącił rowerzystkę. Niestety 43-letnia mieszkanka Łomży zginęła na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło około 6.45. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do potrącenie rowerzystki, która jechała ścieżką rowerową doszło, gdy kierowca tira wykonywał manewr skrętu. Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że 55-letni kierowca najprawdopodobniej nie zauważył kobiety na rowerze. Mężczyzna był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez policje pod nadzorem prokuratury.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę