Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Nowa prezes Sądu Rejonowego w Łomży

Główne zdjęcie
Sąd Rejonowy w Łomży

Sędzia Ewa Agnieszka Kłapeć-Kalinowska została nowym prezesem Sądu Rejonowego w Łomży. Na stanowisko powołał ją Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Zastąpiła sędzię Edytę Piorunek, której kadencja prezesa sądu dobiegła końca.

Sędzia Ewa Agnieszka Kłapeć-Kalinowska ma 41 lat i dotychczas była przewodniczącą wydziału gospodarczego Sądu Rejonowego w Łomży. Jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, ukończyła też studia podyplomowe z ekonomii i prawa gospodarczego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W Sądzie Rejonowym w Łomży pracuje od 2005 roku, przy czym na stanowisko sędziego została powołana w połowie 2009 roku. Pod koniec 2009 roku  została przewdoniczącą V Wydziału Gospodarczego SR w Łomży i funkcję tę pełni dotychczas. Teraz została powołana na czteroletnią kadencję prezesa Sądu Rejonowego w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę