Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Młodzi zatrzymali pijanego kierowcę

Grupa młodych ludzi wczoraj o 21.30 zatrzymała pijanego kierowcę forda focusa, który jechał ulicą Piłsudskiego „od krawężnika do krawężnika”. Gdy auto wjechało w ulicę Hipokratesa młodzi mieszkańcy Łomży zablokowali je i odebrali kluczyki kierowcy. 49-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Pijanym kierowcą był mieszkaniec województwa mazowieckiego. Na widok zbliżającego się policyjnego radiowozu próbował oddalić się, ale mu się nie udało... Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i zapowiadają skierowanie sprawy do sądu, gdzie będzie wymierzona mu surowa kara. Chwalą też młodych ludzi, który doprowadzili do wyeliminowania z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcy. Przypominają, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę