Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wakacje na południu

Sezon urlopowy przed nami i zapewne wiele osób ma już sprecyzowane pomysły na letni wypoczynek.

Są oczywiście też tacy, którzy decyzję o wyjeździe a tym bardziej o miejscu, w jakim spędzą wakacje, będą podejmować w ostatniej chwili, nieraz działając spontanicznie lub też wybierając z szeregu ofert http://dreamtours.pl last minute. Nie ulega jednak wątpliwości, że częstym kierunkiem będzie południe Europy, które jest w pewnym stopniu gwarancją pięknej pogody, okazją do odpoczynku zarówno aktywnego, jak i nieco bardziej leniwego oraz oczywiście do poznania niesamowitych miejsc, w których historia świetnie przenika się z pięknem natury.

 

Moda na Złote Piaski

Choć wczasy w Bułgarii jednoznacznie kojarzą się z ekskluzywnymi wakacjami w czasach komunizmu, to moda na spędzanie wczasów w tym regionie powoli wraca. Dla wielu taki wyjazd może mieć bardzo sentymentalne znaczenie, a inni w ofertach http://dreamtours.pl/wakacje/bulgaria znajdą nowoczesne hotele oraz bardzo ciekawe atrakcje zarówno dla miłośników leniuchowania na słońcu, jak i szeregu aktywności. Przede wszystkim warto pamiętać, że Bułgaria to bardzo bezpieczny kierunek wakacyjnych wypraw. To również tereny, które przyciągają miłośników kultury bałkańskiej i pewnego rodzaju tygla kulturowego, który z racji położenia w sąsiedztwie Serbii, Macedonii, Rumunii czy Grecji i Turcji po prostu się tam kumuluje. Dla wielu osób Bułgaria jest również kusząca finansowo. A połączenie cennej kultury i nowoczesnej bazy hotelowej sprawia, że staje się coraz chętniej wybieranym kierunkiem wypraw.

 

Magiczna wyspa na końcu Europy

Tu klimat Afryki i Europy miesza się najmocniej. Madera jako jedna z piękniejszych wysp z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów spragnionych spokoju, bliskiego kontaktu z naturą oraz przyjaznego klimatu. Dlatego właśnie z propozycji http://dreamtours.pl/wakacje/madera korzystają najchętniej miłośnicy górskich wypraw oraz amatorzy kąpieli w czystych wodach. Poza zachwycającymi krajobrazami i cały bogactwem naturalnym Madera to również miejsce, w którym kultura, architektura i historia odcisnęły swoje niezaprzeczalne piętno i stanowią piękną bazę dla poszukiwaczy atrakcji. Turystów oczywiście przyciąga też doskonale przygotowana baza hotelowa oraz możliwość spędzania czasu dokładnie tak, jak się lubi, pomimo tego że mamy wrażenie, iż znajdujemy się na końcu pewnego znanego nam świata. Taka wyprawa może być fascynująca i dostarczyć wielu przeżyć, które na pewno chcielibyśmy powtórzyć.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę