Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Strażacy odnaleźli topielca

Główne zdjęcie
Fot. z akcji poszukiwawczej blisko Łomży

Między Szablakiem a Nowogrodem z Narwi wyłowiono ciało mężczyzny. Odnaleźli je strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowogrodzie, którzy między godziną 11.00 a 12.00 patrolowali rzekę. Prawdopodobnie to jeden z dwóch mężczyzn, którzy utopili się w sobotę w okolicach mostu majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal” w Łomży.

Ciało mężczyzny zostało już wyłowione z rzeki. Jego identyfikacją zajmują się policjanci i prokuratorzy i póki co nie ma potwierdzenia, że to jeden z poszukiwanych od pięciu dni topielców.

Przypomnijmy w sobotę około godz. 17.20 z mostu „Hubala” do wody rzucił się młody mężczyzna, a widząc to zdarzenie z brzegu rzeki na pomoc mu do Narwi wskoczył 28-latek. Obu pochłonęła woda i mimo natychmiast rozpoczętej akcji ratunkowej nie udało się ich wyłowić.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę