Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek w Miastkowie

Tuż przed godziną 20.00 w Miastkowie, na drodze krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęka, osobówka wjechała pod tira. Na miejscu zginęła kobieta kierująca osobówką i jej pasażer.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęka z drogą wojewódzką nr 648 Miastkowo – Nowogród. Samochód osobowy jechał drogą wojewódzką od Nowogrodu i wjechał wprost  przed tira, który jechał drogą krajową od Łomży w kierunku Ostrołęki. Świadkowie przekazują, że osobówka została niemalże zmiażdżona przez ciężarówkę. Oba samochody znalazły się w rowie, ale jeden pas ruchu blokuje naczepa tira. W osobówce podróżować miały dwie osoby, które zginęły na miejscu.
Informacje te potwierdza Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.
- Ze we wstępnych ustaleń policji wynika, iż kobieta kierująca samochodem osobowym marki volkswagen nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce marki scania jadącej od Łomży w kierunku Ostrołęki. Doszło do zderzania pojazdów w wyniku którego na miejscu zginęli kierująca volkswagenem i jadący z nią pasażer - mówi policjantka.

Szczegółowy przebieg zdarzenia, oraz okoliczności wypadku będą ustalane. Ruch na „61” jest utrudniony i w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę