Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Tragiczna sobota w Łomży

Dwóch osób w Narwi poszukają ratownicy. Jedna z nich miała skoczyć z mostu Hubala do rzeki, druga, prawdopodobnie widząc zdarzenia z brzegu rzucił się do wody, aby ją ratować. Niestety nie wypłynął nikt. Trwa akcja ratownicza, w którą zaangażowani są m.in. strażaccy nurkowie. Przyleciał także policyjny śmigłowiec, który sprawdza koryto Narwi z góry.

Ratownicy o zdarzeniu nad Narwią w Łomży zostali powiadomieni około godz. 17.20.  Natychmiast rozpoczęła się akcja ratunkowa, w którą zaangażowanych jest m.in. kilkanaście zastępów straży pożarnej i policjanci. Narew przeszukiwana jest na odcinku pomiędzy mostami. Strażacy sprawdzają rzekę z wody, sprawdzane są też oba brzegi rzeki. Ewelina Szleszyńska z KMP w Łomży potwierdza, że poszukiwania dotyczą dwóch osób. Jedna z nich miała skoczyć z mostu, druga prawdopodobnie chciała go ratować. 

To nie jedyne tragiczne zdarzenie z soboty w Łomży. Wcześniej w parku przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego znaleziono prawdopodobnie samobójcę. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w prosektorium na potrzeby sekcji zwłok. Na ciele, i w miejscu gdzie je znaleziono, nie było śladów wskazujących, że w zdarzeniu mogły uczestniczyć osoby trzecie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę