Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Łoś na drodze

W okolicach miejscowości Górki Sypniewo, na drodze krajowej nr 61, łoś wbiegł przed samochód osobowy. Kierowca nie zdołał wyhamować auta i doszło do zderzenia. Na szczęście ucierpiał tylko łoś.

- Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 21.50 – informuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - Łoś po zderzeniu z audi padł – dodaje.
Kierowca audi ze zderzenia z dużym zwierzęciem wyszedł bez większych obrażeń, ale policjanci apelują do kierowców o ostrożność. Drogi w regionie w wielu miejscach przecinają się ze szlakami dzikich zwierząt. Informują o tym ustawione przy drogach znaki ostrzegawcze A-18b - „uwaga dzikie zwierzęta”, ale często przy znakach jest też określenie, że  ostrzeżenie to obowiązuje nie tylko w tym miejscu, ale na całym kilku, kilkukilometrowym odcinku drogi.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę