Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Zderzenie motocyklisty z psem

39-letni motocyklista trafił do szpitala po tym gdy prowadzony przez niego pojazd zderzył się z psem. Do wypadku doszło około godziny 22.00, na drodze Pluty – Burzyn na terenie gminy Jedwabne.

Jak informuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pies  wbiegł z drogi polnej wprost przed motocykl. Kierujący nim 39-latek wywrócił się i miał doznać obrażeń. Karetka pogotowia ratunkowego zabrała mężczyznę do szpitala w Łomży.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę