Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Najlepsi z policjantów na rowerach

Główne zdjęcie
st. post. Izabela Kłosowska i st. post. Kamil Skłodowski

Patrol rowerowy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w składzie st. post. Izabela Kłosowska i st. post. Kamil Skłodowski z Łomży wygrał Ogólnopolskie Zawody Policyjnych Patroli Rowerowych. O miano najlepszego „policyjnego patrolu rowerowego” w od środy do piątku Łomży rywalizowało 17 dwuosobowych drużyn ze wszystkich garnizonów Policji w kraju. Popisywali się wiedzą, umiejętnościami praktycznymi niesienia pomocy poszzkodowanym, wytrzymałością fizyczną i celnością.

W całej Polsce w ubiegłym roku służbę z wykorzystaniem rowerów pełniło blisko 5 000 funkcjonariuszy, którzy na co dzień pełnią służbę patrolową, interwencyjną w patrolu. W trakcie Ogólnopolskich Zawodów Policyjnych Patroli Rowerowych rozegrano łącznie cztery konkurencje obejmujące wiedzę teoretyczną, która jest kluczem do profesjonalizmu, ale także konkurencje praktyczne mające na celu weryfikację wiedzy i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz sprawnego pokonania trasy 21 km i sztafety biathlonowej. Zawody wygrali reprezentanci  KWP w Białymstoku, czyli st. post. Izabela Kłosowska oraz st. post. Kamil Skłodowski.
Drugie miejsce zajęła reprezentacja KWP w Lublinie, patrol w składzie: sierż. sztab. Aleksander Adamowicz oraz sierż. Michał Tyburek, a trzecie  KWP w Gorzowie Wielkopolskim w składzie: sierż. sztab. Tomasz Kołogryw oraz sierż. Filip Pendrak.
Dekoracji finalistów dokonali m.in. Sekretarz Stanu w MSWiA Jarosław Zieliński, zastępca Komendanta Głównego Policji nadinspektor Jan Lach, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz oraz zastępca Prezydenta Łomża Agnieszka Muzyk.

230804070022.gif
Foto: st. post. Izabela Kłosowska i st. post. Kamil Skłodowski
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę