Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ostatnie dni na PIT

- Termin złożenia rocznej deklaracji upływa w najbliższy poniedziałek 30 kwietnia – przypomina Radosław Hancewicz, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku. Z ubiegłorocznych dochodów z fiskusem muszą rozliczać się wszyscy zarabiający. Dziś i jutro urzędy skarbowe będą otwarte do godz. 18.00, można było złożyć tam wypełnione formularze PIT, ale pracownicy skarbówki zachęcają do rozliczeń przez internet.

- Z roku na rok coraz większa liczba podatników korzysta z elektronicznej formy przesyłania PIT-ów. Do tej pory w woj. podlaskim złożono przez Internet ponad 210 tys. zeznań podatkowych – podaje Hancewicz wskazując, że statystyka ta obejmuje elektroniczne formularze PIT-36, 36L, 37, 38, 39. W Łomży liczba PIT-ów przesłanych przez Internet to 15 tys. 846.

Do zakończenia rozliczeń rocznych zostało jeszcze kilka dni, ale nie warto czekać do ostatniej chwili. Lepiej rozliczyć się już dziś. Tym bardziej, że e-PIT składa się szybko, prosto i bez wychodzenia z domu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę