Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Pożar dzikiego śmietniska

Dzikie wysypisko śmieci płonie koło Jedwabnego. Jak informują strażacy pożar objął około hektar powierzchni nieużytków, na których porozrzucane są śmieci w okolic wsi Kucze Małe. Na miejscu pracują cztery zastępy strażaków.

Jak informuje brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca komendanta PSP w Łomży, pożar strażakom zgłoszono około godziny 13.00. Na miejsce zadysponowano strażaków z jednostek ochotniczej straży pożarnej z Jedwabnego i Wizny. Gdy jednostki dotarły na miejsce pożar obejmował już obszar o powierzchni około hektara. To coś w rodzaju dzikiego wysypiska śmieci. Płoną suche trawy i porozrzucane śmieci. Na razie nie wiadomo jak długo będzie trwała akcja gaśnicza.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę