Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek z drzewem

Na mężczyznę spadło drzewo. Do wypadku doszło w Janczewie koło Wizny podczas wycinki drzewa. Ranny został zabrany do szpitala przez śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Do wypadku doszło w południe. Urszula Brulińska z KMP Łomży podaje, że policjanci zgłoszenie o wypadku otrzymali o godz. 12.15 z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego nr  112. Według pierwszych relacji konar przewracającego się drzewa miał uderzyć mężczyznę w głowę i klatkę piersiową. Prawdopodobnie odniósł także uraz oka. Na miejsce wezwano śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, który ma go przetransportować go do specjalistycznego szpitala.

W Janczewie pracują służby szczegółowo wyjaśniając okoliczności tego wypadku.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę