Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Ukrywał się w Łomży

Policja poinformowała o zatrzymaniu w Łomży mężczyzny, który przez pół roku ukrywał się przed więzieniem. 38–latek poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Gdańsku.

List gończy został wydany, gdy mężczyzna nie wrócił z przepustki do jednego z zakładów karnych. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży sprawne działanie łomżyńskich mundurowych pozwoliło na zatrzymanie poszukiwanego. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj przez funkcjonariuszy z „patrolówki” i wczoraj też 38-latek z powrotem trafił do zakładu karnego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę