Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Wypadek koło Stawisk

Bus zderzył się z osobową toyotą w okolicy Karwowa koło Stawisk, na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo. Po wypadku toyota dachowała. Co najmniej jedna osoba jest ranna. Na miejscu pracują służby ratunkowe, a ruch na krajówce odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło około godziny 10.30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że drogą w kierunku Łomży jechał tir, a za nim osobowa toyota i bus. Prawdopodobnie kierowca busa rozpoczął manewr wyprzedzania toyoty, gdy jej kierowca zaczął wyprzedzać tira. Doszło do zderzenia się tych samochodów, a w efekcie toyota wypadła z drogi i dachowała. Jedna osoba jadąca w toyocie została zabrana do szpitala. Na razie nie wiadomo jakich doznała obrażeń, nie wiadomo też czy jadący busem też ucierpieli. Wiadomo, że toyota była na ełckich numerach rejestracyjnych, a bus na litewskich.

Policjanci z komendy w Kolnie szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę