piątek, 20 kwietnia 2018 napisz DONOS@

Chcesz rozwijać w dziecku pasję? Zobacz, w jakich kierunkach możesz je motywować

Współcześnie rodzice prześcigają się w zapisywaniu swoich pociech na zajęcia dodatkowe. Chcą, aby maluchy były od najmłodszych lat stymulowane, w efekcie czego będą lepiej się rozwijać. Zobaczcie, do uprawiania jakich aktywności możecie zachęcić swoje dziecko.

Taniec towarzyski i nowoczesny – rozwój motoryczny dziecka

Poprzez ruch można w piękny sposób wyrazić swoje emocje i wrażliwość. To również ciekawa forma aktywności fizycznej, pozwalająca na zachowanie prawidłowej postawy ciała i odpowiedni rozwój dziecka pod względem motorycznym. Trenując taniec towarzyski, dziecko nabywa również kompetencji społecznych. Poznaje też nowych kolegów i koleżanki, uczy się odnajdywać w nowym otoczeniu, szybciej się socjalizuje. Zapisy na zajęcia tańca dla dzieci prowadzi Agencja Taneczna http://agencjataneczna.pl/. Pełną ofertę można przejrzeć, wchodząc na stronę http://agencjataneczna.pl/pl/oferta/instruktorzy lub https://taniec.com.pl/ww/.

Kółko fotograficzne – świat w obiektywie

Fotografia to sztuka iluzji. To nauka przedstawiania ludzi i krajobrazów w interesujący, niesztampowy sposób. Warto zarazić swoje dziecko pasją do fotografowania. Dzięki temu wokół siebie będzie widzieć ono znacznie więcej. Nowe zainteresowanie uwrażliwia też pociechę na otaczający świat i innych ludzi. Pozwala dostrzec w drugim człowieku więcej niż piękno fizyczne – ukazuje w wyjątkowej formie emocje, doświadczenia i upływ czasu.

Zajęcia teatralne dla dzieci

Teatr to magiczny świat, do którego może wejść każdy. Także dzieci. Zajęcia teatralne dla maluchów pobudzają dziecięcą wyobraźnię, przybliżają do najlepszej literatury, uczą interpretacji i wczuwania się w emocje innych. Rozwijają dziecko na gruncie duchowym, fizycznym i emocjonalnym. Są też rozrywką na najwyższym poziomie. Uczą odbioru sztuki, tworzenia jej i obcowania z nią.

tekst partnerski

180420110931.gif

 
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0