Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Borkowie przed Kolnem

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Dwie osoby zostały ranne w wypadku do którego doszło tuż przed południem w Borkowie koło Kolna na drodze krajowej nr 63 Łomża - Kolno. Zderzyły się tu dwa samochody osobowe. Sprawcą wypadku najprawdopodobniej był 35-letni kierowca BMW, którzy w ciężkim stanie trafił do szpitala w Białymstoku.

Do wypadku doszło ok. 11.50 w Borkowie ok. 5 km przed Kolnem. Jak przekazuje Joanna Makarewicz, oficer prasowy KPP w Kolnie, do wypadku doszło gdy jadący w kierunku Łomży 35-letni kierowca BMW, najprawdopodobniej jadąc zbyt szybko, złapał pobocza stracił panowanie nad autem i zjechał na lewy pas, gdzie zderzył się z toyotą jadącą w kierunku Kolna. Kierująca toyotą 63-letnia kobieta została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Łomży, a kierowca BMW w stanie ciężki został przetransportowany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala specjalistycznego w Białymstoku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę