Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zderzenie z łosiem

Do kolejnego wypadku drogowego z udziałem łosia doszło w regionie. Tym razem zwierze wbiegło przed audi jadące drogą Łomża – Jedwabne. 70-letni kierowca nie odniósł większych obrażeń, a łoś padł.

Do zdarzenia doszło po godz. 20.30 na odcinku pomiędzy Jeziorkiem a Poniatem. Droga wojewódzka nr 668 prowadzi w tym miejscu przez duży kompleks leśny. Właśnie z niego łoś wybiegł na jezdnię wprost przed audi A4, za którego kierownicą siedział 70-latek. W wyniku zderzenie samochód został znacznie uszkodzony, ale kierowca wyszedł bez większych obrażeń. Wypadek był zaś śmiertelny dla łosia, który padł w przydrożnym rowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę