Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 27 stycznia 2023 napisz DONOS@

Strzały na Moniuszki

Główne zdjęcie
www.patriot24.net

Dwa strzały oddał nieznany napastnik w sobotę o godzinie 13:58 na jednej z ulic w Łomży – podał portal Patriot24.net wskazując, że prawdopodobnie miała to być zaplanowana egzekucja. Mieszkaniec Łomży przeżył i natychmiast po ataku miał zgłosić się do Krzysztofa Rutkowskiego, który – jak podaje Patriot24.net - przekazał 10 tysięcy Euro nagrody za wskazanie płatnego zabójcy. Karolina Szulkowska szefowa Prokuratury Rejonowej w Łomży potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce. Potwierdza także, że nikt nie odniósł obrażeń, a sprawca jest nieznany. Dopytywana o to w jakim kierunku będzie prowadzone śledztwo mówi, że albo usiłowania zabójstwa, albo groźby i o tym ma zdecydować opinia, na którą oczekują śledczy z Łomży.

Policja w Łomży przekazuje, że  „zawiadomienie” w sprawie otrzymała w nocy z soboty na niedzielę (po północy) z innej jednostki w kraju, a funkcjonariusze niezwłocznie podjęli czynności  w celu zabezpieczenia ślady i dowodów, w związku z okolicznościami podawanymi w zawiadomieniu. Materiał przekazano do prokuratury i tam odsyła na szczegółowe informacje. Karolina Szulkowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Łomży, także potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce, ale ze wzgledu na fakt, że postepowanie jest we wstępnej fazie nie podaje szczegółów zdarzenia.

Portal Patriot24.net poinformował, że ofiarą miał być młody przedsiębiorca z Łomży, oraz że napastnik podjechał na rowerze, wyciągnął broń i oddał dwa strzały w jego kierunku.
- Przedsiębiorca przeżył. Nasi ludzie ujawnili ślady dwóch kul, które przeszyły ogrodzenie jego posesji - przekazuje Krzysztof Rutkowski, do którego natychmiast po ataku zgłosił się wstrząśnięty Polak. Patriot24.net podaje, że ludzie Rutkowskiego natychmiast rozpoczęli działania na terenie Łomży i w jej okolicach. Z wywiadu, który przeprowadzili może wynikać, że sprawca pochodził z Ukrainy.
Portal zapowiada, też jutrzejszą konferencję prasową Krzysztof Rutkowski w Łomży. - Właściciel jednego z najsłynniejszych biur detektywistycznych w Europie przedstawi zapis z monitoringu z pełnym wizerunkiem sprawcy oraz kulisy tego bandyckiego ataku – podaje. 

zobacz: Strzały w Łomży, prawdopodobnie to zaplanowana egzekucja! Patriot24.net


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę