Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wypadek na 61. Droga całkowicie zablokowana.

Zablokowana droga krajowa 61 Łomża – Stawiski. W okolicach Karwowa doszło do wypadku drogowego. Z pierwszych informacji wynika, że zderzyły się tu cztery samochody. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Na miejscu zginął też pies przewożony w jednym z aut. Policjanci zablokowali możliwość wjazdu samochodów na odcinek 61 od Kisielniccy do Stawisk. Kierowcy kierowani są na objazd przez Kolno.

Do zdarzenia doszło około godz. 8.30. Ze wstępnych informacji policji wynika, że do wypadku doszło, gdy kierowca volkswagena LT jadąc od striny Łomży chciał zjechać z drogi krajowej w lewą stronę. Samochód zatrzymał się, a za nim zatrzymały się jeszcze dwa samochody opel vivaro i ford focus, ale jadący za nimi ciężarowy daf nie wyhamował i uderzył w auta. Karetka pogotowia zabrała do szpzitala jedną osobę z forda. Według świadków zdarzenia w wypadku na miejscu zginął pies przewożony w jednym z aut. 
Na miejscu nadal pracują służby ratunkowe. Na razie nie wiadomo jak długo droga będzie zablokowana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę