Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Prawdopodobnie pijany

Prawdopodobnie pijany kierowca toyoty jadąc zbyt szybko Szosą do Mężenina „nie zauważył” ronda na skrzyżowaniu z ulica Wiosenną. Samochód przejechał przez rondo wypał z drogi „przeskoczył rów” i zatrzymał się na chodniku.

Do zdarzenia doszło przed godzina 13.  W samochodzie jechały dwie osoby. Jedna została zabrana do szpitala, druga na pewno była pod wpływem alkoholu. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, w tym także to, kto kierował  samochodem w chwili wypadku.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę