Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Do wieczora ładnie i ciepło

Wczoraj w najcieplejszym monecie dnia w okolicach Łomży temperatura powietrza przekroczyła 20°C. Dziś ma być podobnie ciepło i ładnie, choć po południu może spaść niewielki deszcz, a nawet możliwe są pierwsze tej wiosny burze.

Na dziś synoptycy z białostockiego zespołu prognoz IMGW zapowiadają zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Po południu przelotne opady deszczu, możliwe burze. Temperatura maksymalna od 16°C do 19°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni, podczas burz porywisty. 
W nocy zachmurzenie duże. Przelotne opady deszczu, początkowo możliwe burze. Temperatura minimalna od 4°C do 7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni, w czasie burz porywisty.
W piątek pogpoda się trochę popssuje. W dzień zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Początkowo możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8°C do 11°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, w końcu dnia słabnący, północno-zachodni.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę