Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zabójca za kratkami

57-letni mieszkaniec Łomży spędzi w areszcie co najmniej trzy miesiące. To ten mężczyzna zabił znajomego w niedzielę po południu przy ul. Stacha Konwy w Łomży. Do zabójstwa doszło po spotkaniu świątecznym, gdy jego uczestnicy już się rozchodzili, a nie jak wcześniej podawano w trakcie libacji.

Jak przekazuje sędzia Jan Leszczewski z Sądu Okręgowego w Łomży, 57-latkowi przedstawiono zarzut działania w zamiarze bezpośrednim spowodowania zgonu mężczyzny. Zabójca zadał ofierze cztery uderzenia ostrym przedmiotem, przy czym jedno z nich spowodowało przebicie aorty, czego bezpośrednim skutkiem był zgon mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wielkanocną po godzinie 15. Sprawca został natychmiast zatrzymany przez policję. Dziś decyzją Sądy Rejonowego w Łomży, na wniosek prowadzącej śledztwo w tej sprawie Prokuratury Okręgowej w Łomży, 57-latek został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. W areszcie tymczasowym będzie siedział co najmniej do 30 czerwca. 

Zabójstwo którego dopuścił się mieszkaniec Łomży jest zagrożone karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę