Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Ocieplenie

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na 5 kolejnych dni (źródło: IMGW/pogpdynka.pl)

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane stopniowo wzrastające do dużego aż do wystąpienia po południu opadów deszczu, ale szybko będzie rosła także temperatura powietrza. O poranku termometry wskazywały w okolicy Łomży -0,5°C, a w ciągu dnia ma wzrosnąć do 12°C na południu województwa i 8°C na północy. Od jutra dużo cieplej, a w najbliższą niedziele być może nawet powyżej 20°C.

W święta w okolicach Łomży spadło około 35 litrów deszczu na metr kwadratowy ziemi. Tym razem opady, które zapowiadają synoptycy nie będą raczej symboliczne. Jutro od rana więcej słońca niż chmur. Temperatura maksymalna w województwie podlaskim od 16°C do 18°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-wschodni i południowy. Ładnie w Łomży ma być przez kolejnych kilka dni. Temperatura codziennie powietrza ma wzrastać do kilkunastu stopni, a w weekend według prognoz synoptycznych może przekroczyć nawet 20°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę