Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Groźny wypadek

Suzuki swift i fiat seicento zderzyły się w niedzielę na Rondzie Solidarności w Łomży. Do wypadku doszło około godz. 13.30. Suzuki uderzyło w bok seicento. Kierowca fiata, mężczyzna w wieku ok. 70 lat i około 10-letnia dziewczynka z suzuki zostali zabrani przez pogotowie do szpitala.

Kierujący fiatem seicento po wypadku stracił przytomność, ale szybko na pomoc ruszyli łomżyńscy strażacy. Gdy na miejsce dotarła ekipa pogotowia ratunkowego mężczyzna był przytomny. Nie było widać, by w wypadku doznał jakichkolwiek obrażeń zewnętrznych. 
W suzuki swift jechało m.in. dwoje kilkuletnich dzieci. Także one w wypadku nie odniosły widocznych obrażeń, ale lekarze pogotowia zdecydowali o zabraniu na badania do szpitala dziewczynki. 
Na razie nie są znane okoliczności wypadku. Ustalić mają je policjanci. Prawdopodobnie jeden z kierowców wjechał na rondo na czerwonym świetle.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę