Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Dachowanie w Wiźnie

Jedna osoba trafiły do szpitala po tym gdy samochód który jechała wypał z drogi i dachował. Do wypadku doszło w Wiźnie, na zakręcie przy stacji paliw. Ruch w miejscu wypadku jest utrudniony i odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po godzinie 12. Samochodem marki volkswagen sharan podróżowały trzy osoby. Po wypadku wszystkie samodzielnie opuściły wywrócony samochód. Przybyli na miejsce ratownicy zdecydowali o przewiezieniu do szpitala jednego 73-letniego mężczyzny, który w wypadku miał doznać ogólnych potłuczeń.
Na razie nie są znane przyczyny zdarzenia. Szczegółowo okoliczności ustalają policjanci. Świadkowie przekazują, że kierowca sharana został zabrany przez policję na badanie na zawartość alkoholu w organizmie.

 

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę