Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Uwaga będzie ślisko

Magdalena Pękala, dyżurny synoptyk Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Zespół w Białymstoku, ostrzega przed oblodzeniem dróg i chodników, które nocą i w piątek nad ranem, może wystąpić w regionie. Zagrożeniu synoptyk nadała pierwszy stopień w trzystopniowej skali.

Ostrzeżenie dotyczy obszaru całego województwa podlaskiego i jest ważne od godziny 2. w nocy z czwartku na piątek do godz. 8 rano w piątek. W tym czasie synoptyk prognozuje spadek temperatury powietrza poniżej 0°C - przy gruncie od -3°C do -1°C, co spowoduje zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska Magdalena Pękala określa na 90%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę