Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zimowy początek wiosny

-3,9 °C to najniższa temperatura powietrza zanotowana nocą przez stację meteo IMGW w Marianowie koło Piątnicy. Dziś w ciągu dnia maksymalnie ma wzrosnąć do 4°C. To oznacza, że będzie cieplej niż wczoraj, gdy w najcieplejszym momencie dnia stacja IMGW zanotowała temperaturę +1,1°C. Niestety póki co w pogodzie mało wiosennie.

Dziś nad regionem ma być raczej słonecznie - zachmurzenie umiarkowane i tylko okresami duże. Na południu województwa słabe opady śniegu i deszczu ze śniegiem. W nocy zachmurzenie stopniowo wzrastające do dużego, a nad ranem na południu i zachodzie województwa podlaskiego synoptycy zapowiadają opady śniegu. Temperatura minimalna padnie od -2°C do nawet -5°C.
Jutro bardziej zimowo niż wiosennie. W dzień zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz IMGW zapowiadają opady śniegu, okresami zwłaszcza na południu i w centrum województwa o umiarkowanym natężeniu. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej do 5 cm. Lokalnie możliwe także opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna w czwartek w regionie od 1°C do 3°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę