Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolizja przy szpitalu

Do kolejnej kolizji doszło w niedzielę na Alei Piłsudskiego w okolicy wjazdu do szpitala. Zderzyły się tu renault i opel. Na szczęście jadącym nic złego się nie stało.

Do kolizji doszło około godziny 18.40. Według ustaleń policji kierowca renaulta usiłował wymusić pierwszeństwo przejazdu przed oplem, który jechał w kierunku Szosy Zambrowskiej. 
To jedno z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w mieście. Władze miasta w ubiegłym roku obiecały przebudowę wjazdu do szpitala, ale póki co wszystko postało po staremu. 

Do kolizji w niedzielne popołudnie doszło  także na drodze Łomża – Ostrów Mazowiecka. W okolicy wsi Stara Jakać zderzyły się fiat z renaultem. Oba samochody były na litewskich numerach rejestracyjnych, a według ustaleń policji winnym stłuczki był kierowca fiata, który nie zachował bezpiecznej odległości za renaultem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę