Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Weekend trochę cieplejszy

Dziś zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, a miejscami słabe opady śniegu, deszczu ze śniegiem, lokalnie deszczu. Temperatura maksymalna do 5°C. W sobotę trochę mniej chmur, a temperatura do 6°C, a w niedzielę więcej słońca i do 9°C.

Synoptycy póki co ciepłej wiosny nie prognozują. Nocami temperatury powietrza mogą spadać do  -1°C, -2°C. Mogą też być silne zamglenia, a miejscami mgła może ograniczać widzialność do 200 m. Przez cały weekend wiatr słaby, dziś zmienny, w sobotę południowo-wschodni, a w niedzielę południowy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę