Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Płoną hale przy Piłsudskiego

- Sytuacja jest już opanowana. Trwa dogaszanie pożaru i prace rozbiórkowe budynku – mówił po godz. 17. oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży. Kilkanaście jednostek straży pożarnej z całego regionu ściągnięto do gaszenia pożaru hal produkcyjnych przy Al. Piłsudskiego, wis a wis centrum handlowego. Paliła się hala o powierzchni około 300 m2. Nikt z ludzi nie ucierpiał.

Ogień został zauważony o. godz. 14.50 przez osobę postronną, która zauważyła kłęby dymu wydobywające się z hali. Na miejsce wysłano jednostki zawodowe PSP z Łomży i ochotnicze z okolicy. W sumie przyjechało 11 jednostek straży pożarnej, policja, pogotowie energetyczne. W związku z akcję strażaków utrudniony był przejazd Al. Piłsudskiego, ale teraz ruch odbywa się już normalnie.
Strażacy do gaszenia pożaru używali m.in. lancy gaśniczej, która przebija dach budynku i umożliwia gaszenie pożaru wewnątrz budynku. Wewnątrz hali był zakład tapicerski, są duże ilości granulatu, pianek i materiałów obiciowych. Strażacy, którzy już ugasili główny pożar, teraz muszą wszystko to przerzucać i przelewać wodą, dogaszając tlące się materiały. 
Akcja może potrwać jeszcze kilka godzin. Na razie nie są znane straty jakie spowodował pożar, ani co mogło być jego przyczyną. Będą to ustalać policyjni specjaliści.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę