Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek w lesie

Główne zdjęcie
Miejsce wypadku, las w okolicy wsi Nieławice

49-letnia kobieta zginęła przygnieciona przez drzewo. Do tragicznego wypadku doszło w lesie w okolicach wsi Nieławice na terenie gminy Wizna. Na miejscu pracują policjanci ustalając okoliczności wypadku.

Zgłoszenie o wypadku służby ratunkowe odebrały około godziny 12.30. Kobieta wraz z mężem miała pracować przy wycince drzew. Jako pierwsi na miejsce zdarzenia dotarli strażacy, a chwilę później pogotowie ratunkowego, którego lekarz stwierdził zgon. To 49-letnia kobieta. Strażacy relacjonowlai, że kobieta wówczas nie była pod drzewem, spod którego mieli ją wcześniej wyciągnąć mąż z pomagającym mu sąsiadem. Okoliczności wypadku, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę