Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zaczęli budowę nowego centrum handlowego

Na działce po jednostce wojskowej przy Alei Legionów obok Mc Donald’s rozpoczęła się budowa kolejnego w Łomży centrum handlowego. Jak podaje Łukasz Czech z ratusza właściciel działki ma pozwolenie na budowę dwóch budynków handlowo-usługowych z parkingami, urządzeniem reklamowym oraz towarzyszącą infrastrukturą techniczną. Powierzchnia sprzedaży każdego z budynków nie będzie przekraczała 2000 m2.

Kiedyś była tu wojskowa jednostka chemiczna, a później wojskowy „Skład Łomża”, który zlikwidowano w 2004 roku. Na początku 2006 roku teren kupił właściciel JBB w Łysych. Za nieruchomość o powierzchni ponad 2,5 ha, wraz ze stojącymi wówczas na niej budynkami zapłacił 3 mln 750 tys zł. Początkowo zabiegał o zgodę na budowę tu wielkiej galerii handlowej na około sto sklepów, nie otrzymał na to zgody od władz miasta, a budynki po wojsku przez kilka kolejnych lat były wynajmowane pod hurtownie i magazyny. W 2013 roku rozpoczęło się wyburzanie tych budynków, a następnie oczyszczono całą działkę. Teraz rozpoczęła się budowa nowych budynków, które mają utworzyć kolejne w mieście centrum handlowe.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę