Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Wypadek z gimbusem

Autobus szkolny przewożący dzieci do szkoły miał wypadek w Górkach Sypniewo. Z pierwszych informacji wynika, że w skręcający w lewo autobus uderzył samochód osobowy marki dacia. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe. Prawdopodobnie w zdarzeniu obrażeń doznały dwie osoby jadące dacią, a dzieciom nic złego się nie stało.

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 8. na skrzyżowaniu dróg. Autobus zjeżdżał z drogi krajowej nr 61 w drogę prowadzącą w kierunku do Dobrzyjałowa.

Ruch na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo odbywa się bez przeszkód.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę