Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Poszukiwania 55-letniego mieszkańca Zambrowa

Główne zdjęcie
Zaginiony Piotr Laskowski z Zambrowa (fot. KWP Białystok)

Mężczyzna wyszedł z domu na początku stycznia 2018 roku i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną, ani ze znajomymi. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie poszukują zaginionego 55-letniego mieszkańca miasta.

Zaginiony to: Piotr Laskowski, lat 55.
Rysopis: wzrost około 168 cm, waga 70 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, siwe, zakola, oczy brązowe, twarz owalna. Posiada widoczne braki w uzębieniu.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie, pod nr tel. (086) 474 19 00, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub komórkowym 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę