Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Zambrowa

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych za Podgórzem. Droga krajowa nr 63 Łomża – Zambrów jest w tej chwili zablokowana, ale niebawem ruch ma odbywać się wahadłowo.

BMW na litewskich numerach rejestracyjnych najechało na tył VW Passata. Oba samochody jechały od Zambrowa w kierunku Podgórza. Z pierwszych informacji wynika, że do zderzenia doszło najprawdopodobniej gdy kierowca Passata chciał zjechać z drogi skręcając w lewą stronę. Wówczas w tył auta uderzyło BMW. Jedna osoba – kilkunastoletni chłopak - został zabrany do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci wyjaśniając szczegółowo okoliczności zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę