Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Mroźna noc i niedziela

W nocy od -19°C do -15°C, a miejscami możliwy jest spadek temperatury do -23°C - prognozują synoptycy. Zimno będzie także w niedzielę. Temperatura w dzień ok. -10°C, ale odczucie zimna potęgować będzie wiatr o średniej prędkości od 15 km/h do 25 km/h.

W niedzielę Polska będzie na skraju wyżu z centrum nad Skandynawią. Z północnego wschodu będzie napływać mroźna i sucha, arktyczna masa powietrza.

W regionie zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Miejscami opady śniegu. Temperatura maksymalna od -12°C do -9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę