Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Wypadł z drogi

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na drodze pomiędzy Kownatami a Dobrzyjałowem na terenie gminy Piątnica. Samochód osobowy marki audi wpadł w poślizg, uderzył w drzewo po czym zatrzymał się na przydrożnej skarpie. Siła zderzenia była tak duża, że wypadł silnik.

Do wypadku doszło około godz. 14.30 Kierowcy mówią, że droga w tym miejscu była śliska. Kierowca audi, które jechało od Kownat, prawdopodobnie  nie dostosował prędkości do warunków na drodze i utracił panowanie nad autem, które wpadło w poślizg. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala. Na razie nie wiadomo, czy obrażenia jakich doznał są poważne.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę