Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Pożyczka na pilne potrzeby i spełnianie małych marzeń

Dodatkowa gotówka zostanie przyjęta z zadowoleniem w każdym gospodarstwie domowym bez względu na to, jaki stopień zamożności reprezentują jego członkowie. Ekstra pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel bez uszczuplania budżetu. Środki otrzymane z tytułu premii, nagrody czy bonów świątecznych to jednak co innego niż zobowiązanie w formie pożyczki, na które decyduje się bardzo wiele rodzin. Na jakie cele są najczęściej pożyczane pieniądze?

Pożyczka – na szybko i na bieżące potrzeby

Pożyczka może być dobrym rozwiązaniem w przypadku braku gotówki i potrzeby pilnego dokonania zakupów, na przykład leków z powodu nagłej choroby. Dodatkowe pieniądze pomogą również, gdy do wypłaty zostało jeszcze dużo czasu, a należy udać się do stomatologa lub kupić buty dla dziecka. Nie w każde gospodarstwo domowe stać na odłożone środków z myślą o niezapowiedzianych wydatkach. Skorzystanie z pożyczki jest alternatywą dla proszenia o pieniądze – i informowania o swojej trudnej sytuacji finansowej krewnych i znajomych.

Na realizację małych marzeń – pożyczka

Dodatkowa gotówka jest wciąż chętnie przeznaczana na zakup sprzętu RTV i agd, chociaż ze względu na brak zaświadczeń o zatrudnieniu i proste procedury na popularności zyskuje również opcja rozłożenia płatności za tego typu produkty na raty. Wiele par wspomaga się pożyczką przy organizacji ślubu i wesela. Innymi, małymi marzeniami, na które potrzebne są pieniądze, mogą być umeblowanie mieszkania czy zagraniczny wyjazd. Aktualną ofertę korzystnego finansowania urlopu można znaleźć na stronie www.ratkomat.pl.

Bez kredytu, ale z pożyczką

Z drugiej jednak strony bardzo modne staje się obecnie kupowanie mieszkań i domów bez zaciągania długoterminowych zobowiązań w postaci kredytu hipotecznego. Więcej o tym przeczytać można w artykule pt.: „Budowa domu bez kredytu – czy to możliwe?”. By móc zarezerwować wymarzoną działkę lub mieszkanie, należy szybko wpłacić zadatek. Można w takiej sytuacji wziąć pożyczkę.

Gdy nagle zabraknie pieniędzy i pilny wydatek musi czekać, dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z oferty pożyczki. Często również realizacja małych marzeń jest odkładana w czasie ze względu na brak funduszy, czasami warto udać się więc do firmy pożyczkowej lub skorzystać z Internetu, by rozpocząć kolekcjonowanie pięknych wspomnień.

tekst partnerski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę