Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Diler z kilogramem marihuany

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Ponad kilogram marihuany przewoził w swoim audi 28-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego. W jego zatrzymaniu, do którego doszło na terenie powiatu zambrowskiego uczestniczyli również policyjni antyterroryści, bo przygotowując zatrzymanie kryminalni ustalili, że mężczyzna może posiadać przy sobie niebezpieczne przedmioty w postaci noży ale również broń.

Do zatrzymania 28-latka doszło na początku miesiąca, ale dopiero dziś o tym fakcie poinformowali policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Policyjni antyterroryści zaskoczyli niczego nie spodziewającego się mężczyznę po tym, jak zatrzymał się i na chwilę wysiadł ze swojego audi. Podczas przeszukania pojazdu znaleziono 1172 gramy marihuany, kominiarki, pałki teleskopowe, nóż, gaz, a także kilka telefonów komórkowych oraz wagę służącą do porcjowania narkotyku. 28-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu trafił do aresztu na najbliższe trzy miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę