Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Wypadek dziecka w Kupiskach

Zablokowana jest droga wojewódzka nr 645 Łomża – Nowogród po tym gdy 12-letnia dziewczynka została potrącona przez samochód w Kupiskach. Ze wstępnych policyjnych informacji wynika, że dziewczynka miała wtargnąć na jezdnię wprost przed samochód.

Do zdarzenia doszło około 7.20 w Starych Kupiskach w okolicach skrzyżowania z ul. Giełczyńską. Według wstępnych ustaleń policji dziewczynka miała wtargnąć pod nadjeżdżający renault koleos. Ranna została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala.
Świadkowie zdarzenia opowiadają, że dziewczynka miała być w grupie dzieci, które przebiegały przez jezdnię pomiędzy samochodami stającymi na jednym pasie ruchu i wbiegła przed auto jadące drugim pasem.
Na miejscu pracują służby ratunkowe i policjanci, którzy ustalają szczegółowo okoliczności wypadku.

To nie jedyny wypadek o poranku w regionie. Po godzinie 8.00 w Gawrychach na terenie gminy Zbójna samochód osobowy zjechał z drogi i wpadł do rowu. Co najmniej jedna osoba jest poszkodowana. Na miejscu są służby ratunkowe.

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę