Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Pijany przyjechał tirem na komendę

O nietypowym zdarzeniu informują policjanci z Zambrowa. Do tutejszej komendy odbiór zatrzymanego mu kilka dni wcześniej dowodu rejestracyjnego przyjechał ciągnikiem siodłowym 31-letni Białorusiń. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że policjant, który miał mu je oddać, poczuł od niego alkohol.

Do zdarzenia doszło w piątek. Jak przekazują policjanci Białorusin swój wielki samochód zaparkował przed budynkiem komendy. Gdy funkcjonariusz z drogówki w czasie rozmowy poczuł od niego alkohol, postanowił przebadać go na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie alkotestem wykazało stan po spożyciu alkoholu. Białorusin przyznał się do kierowania  będąc pod wpływem alkoholu. Jak przekazuje policja zatrzymany mężczyzna już stanął przed Sądem Rejonowym w Zambrowie, gdzie usłyszał wyrok 800 złotych grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 6 miesięcy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę