Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 września 2021 napisz DONOS@

91km/h to było za szybko

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy kierującemu audi, który w niedzielę po godzinie 7:00 rano na ulicy Szosa do Mężenina jechał z prędkością 91km/h. 64-letni mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i dostał 10 punktów karnych.

Policja podaje, że na tej ulicy obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h, kierowca audi jadąc 91 km/h przekroczył więc dozwoloną prędkość o 51 km/h. Za to funkcjonariusze zobowiązani są do natychmiastowego zatrzymania prawa jazdy kierowcy i wysłania dokumentu do starosty, który ma wydać decyzję administracyjną o zatrzymaniu dokumentu na okres 3 miesięcy pod rygorem natychmiastowej wykonalności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę