Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kolejne automaty do gier hazardowych

7 nielegalnych automatów do gier hazardowych w 2 lokalach w Zambrowie znaleźli funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży. Asp. Maciej Czarnecki z IAS w Białymstoku przypomina, że zgodnie z przepisami obowiązującymi od kwietnia ubiegło roku osoby urządzające tego typu nielegalne gry muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. od każdego automatu.

Czarnecki zaznacza, że funkcjonariusze celno-skarbowi z Łomży do dwóch lokali w Zambrowie weszli bo zachodziło podejrzenie, że są w nich urządzane nielegalne gry hazardowe. Podejrzenia okazały się trafne. Po wejściu do pomieszczeń wyposażonych m.in. w monitoring służący do selekcji klientów funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 7 nielegalnie działających maszyn do gier hazardowych.
O przejęciu tego typu automatów do gier hazardowych w regionie, w tym także w Zambrowie, białostocki IAS informował także w kwietniu, sierpniu i wrześniu ubiegłego roku.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę