Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie na Piłsudskiego

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia się dwóch volkswagenów golfów na Alei Józefa Piłsudskiego w Łomży. Do wypadku doszło przed godz. 15. na wysokości skrzyżowania z ul. Fryderyka Chopina.

Po wypadku na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe – straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja, ale jadący samochodami nie odnieśli większych obrażeń. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę golfa, który wyjeżdżał z ul. Chopina.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę