wtorek, 07 kwietnia 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Pożar w PKS-ach

Dziesięć jednostek straży pożarnej z Zambrowa i najbliższej okolicy brało udział w gaszeniu pożaru jaki wybuchł na terenie bazy tutejszego oddziału PKS Nova. Spalił się autobus stojący w garażu, częściowo sam garaż i jego wyposażenie.

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Pożar strażakom zgłoszono około godziny 10.15. Na razie nie są znane przyczyny pojawienia się ognia, ani straty jakie on spowodował. Ustalań to będą policjanci. Wiadomo, że w pożarze nikt z ludzi nie ucierpiał. Oficer prasowy komendy powiatowej PSP w Zambrowie informuje, że sytuacja jest już opanowana.


 
200407122437.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę