Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Pożar w PKS-ach

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Dziesięć jednostek straży pożarnej z Zambrowa i najbliższej okolicy brało udział w gaszeniu pożaru jaki wybuchł na terenie bazy tutejszego oddziału PKS Nova. Spalił się autobus stojący w garażu, częściowo sam garaż i jego wyposażenie.

Pożar strażakom zgłoszono około godziny 10.15. Na razie nie są znane przyczyny pojawienia się ognia, ani straty jakie on spowodował. Ustalań to będą policjanci. Wiadomo, że w pożarze nikt z ludzi nie ucierpiał. Oficer prasowy komendy powiatowej PSP w Zambrowie informuje, że sytuacja jest już opanowana.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę