Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Mamy odwilż

Główne zdjęcie
Roztopy na chodnikach w Łomży

Niespełna trzy tygodnie w regionie mieliśmy zimową atmosferę z temperaturami poniżej zera. Przez całą noc w regionie Łomży temperatura powietrza utrzymywał się powyżej +2°C, a o północy wynosiła niemal +3°C. Dziś w ciągu dnia ma być co najmniej równie ciepło. Również śnieg, który spadł dopiero tydzień temu, teraz szybko się topi i znika. Najbliższe dni też zimowe nie będą.

Dziś w ciągu w województwie podlaskim temperatura powietrza ma się utrzymywać na poziomie  2°C - 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. W nocy temperatura minimalna ma spaść do zera, a na północy województwa nawet do -2°C.
Weekend też nie zapowiada się zimowo. Prognozy synoptyczne wskazują, że w ciągu dnia w Łomży temperatura powietrza powinna być powyżej zera – w piątek +2°C, w sobotę +1°C, w niedzielę +3°C.  Znacznie cieplej ma być na początku przyszłego tygodnia. Synoptycy z IMGW prognozują, że w Łomży wówczas może być nawet +6°C, +7°C.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę