Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Mateusz Dardziński walczy o 5 tys. na spełnienie marzeń

Główne zdjęcie
Mateusz Dardziński

Pochodzący ze Starych Kupisk Mateusz Dardziński jest studentem trzeciego roku Wydziału Transportu na Politechnice Warszawskiej na specjalności Logistyka i Technologia Transportu Kolejowego. Nim tam się dostał ukończył PG 6 i w I LO w Łomży. Teraz chce wygrać 5 tysięcy złotych na spełnienie marzeń. Mateusz bierze udział w konkursie PZU „Inwestycja w Przyszłość” i... potrzebuje wsparcia.

W konkursie PZU wyłoni w sumie 12 laureatów, w tym: 5 osób poprzez wybór Komisji Konkursowej PZU, 2 osoby poprzez głosowanie uczestników konkursu  i 5 osób poprzez głosowanie internautów. W przypadku wyboru przez internautów głosownie trwać będzie do 23 stycznia 2018 r. do godziny 12:00 (południe). Głosować mogą wyłącznie osoby posiadające profil osoby na Facebooku, będące obywatelami polskimi i przebywające w momencie głosowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Każdy głosujący może oddać głos na nieograniczoną liczbę uczestników konkursu, przy czym maksymalnie raz na tego samego uczestnika. I właśnie tu na pomoc i wsparcie rodaków liczy Mateusz Dardziński, który we wtorek rano był na 8 miejscu rankingu. „Na studiach umysł ścisły, przyszły inżynier zainteresowany logistyką kolejową, w głębi duszy marzyciel i twórca. Nieśpiący po nocach z powodu głowy pełnej pomysłów na filmy” - pisze po sobie Mateusz, który nagrodę główną w konkursie chciałby przeznaczyć na pokazywania świat jego oczami. 

Głosować na Mateusza można tu


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę