Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Motocykliści opanowali Jedwabne - fotogaleria

Ponad sto załóg motocyklistów z całej Polski wzięło udział w II Ogólnopolskim Zlocie Motocyklistów w Jedwabnem. W sobotę, w samo południe, mimo padającego ulewnego deszczu sprzed tamtejszego kościoła, motory i ich załogi wyruszyły na niemal dwugodzinną wycieczkę po okolicy. Kawalkada ryczących jednośladów z prędkością niemal 100 km/h przemykała po nadbiebrzańskich drogach i dróżkach. Słońce dla motocyklistów zaświeciło gdy tylko wyjechali z Jedwabnego.

W jedwabieńskim zlocie wzięły udział przede wszystkim japończyki. Z Hondą, Suzuki i Kawasaki rywalizowało zaledwie kilkanaście motorów produkowanych poza Japonią. Wśród najciekawszych był Harley Davidson z 1942 roku...
Po powrocie, do Jedwabnego motocykliści przy tamtejszym ośrodku kultury zorganizowali zawody. Ścigali się który z nich wolniej przejedzie około 20 metrowy odcinek, który szybciej przetoczy beczkę po piwie z jednego na drugi koniec placu...
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę