Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Narew szybko opada

Niewielki mróz, który pojawił się nad regionem kilka dni temu sprawił, że przymarzły także strumyki, którymi woda spływała do rzek. W efekcie poziom Narwi, który w okolicach Łomży we wtorek wynosił już 400 cm, zaczął szybko spadać. Od północy z wtorku na środę do czwartkowego południa obniżył się on o 23 cm. Doskonale widać to po lodowej krze utrzymującej się na krzakach teraz znacznie powyżej poziomu rzeki.

Hydrolodzy przewidują na najbliższe dnia dalsze spadki oraz stabilizację poziomu wody w zlewni Narwi. Sama rzeka nadal jest w strefie wody dolnej wysokiej  a w okolicach Wizny od kilku tygodni przekroczony jest stan ostrzegawczy. Rzeka szeroko rozlała się w dolinie, co o tej porze roku nie jest częstym widokiem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę